מגזין אישה - איתך בכל זמן!

מעוף אל עבר החופש – אוטוביוגרפיה של איילין קאדי, מייסדת קהילת פינדהורן ומחברת הספר 366 דלתות ללב

מעוף אל עבר החופש
סיפורה של איילין קאדי עשוי להעניק השראה לכל אדם המבקש לגלות את רוח האהבה היוצרת והמרפאת ולהכניס לחייו חשיבה חיובית.

חדש בעברית – מעוף אל מעבר לחופש

אוטוביוגרפיה של איילין קאדי, מייסדת קהילת פינדהורן ומחברת הספר 366 דלתות ללב

מעוף אל מעבר לחופש הוא אוטוביוגרפיה המגוללת סיפור חיים מעורר פליאה של אישה ההופכת דרך משברים וייסורי פרידה לאחת המורות הרוחניות הגדולות של זמננו.

איילין קאדי (1917 – 2006) מוכרת בארץ דרך ספרה 366 דלתות ללב, המאגד מסרים שקיבלה מקול פנימי שדיבר בתוכה. בעולם היא ידועה גם כאחת משלושת מייסדי קהילת פינדהורן בסקוטלנד, ממובילות תנועת 'העידן החדש'.

בספר זה היא פורשת את המסע שעברה כאישה, אם, בת זוג ומייסדת קהילה. היא מכניסה את הקורא אל עולמה הפרטי והאינטימי ביותר, ומראה כיצד התגברה על רגשות של חוסר ערך, טינה וקנאה ומצאה אהבה ללא תנאים ואחדות עם האלוהי שבתוכנו. בספר נחשפת בכנות רבה מערכת יחסים זוגית ובה רגשות קשים של ייאוש, נחיתות וחוסר אונים לצד חוויות רוחניות עוצמתיות במסע ארוך לעבר חיים של אהבה, חופש ושמחה של הרוח.

המסע המיוחד של איילין  לא היה רק מסע אישי, הוא הוביל להקמת קהילת פינדהורן שבסקוטלנד, שצמחה מתוך התבססות על ההנחיות שקיבלה.  

סיפורה של איילין קאדי עשוי להעניק השראה לכל אדם המבקש לגלות את רוח האהבה היוצרת והמרפאת ולהכניס לחייו חשיבה חיובית.

האוטוביוגרפיה של קאדי מספרת את סיפור הקמת קהילת פינדהורן ובכך פותחת צוהר לתחילת עידן הניו אייג'. 

איילין קאדי התפרסמה בעיקר בזכות יכולת ההקשבה וההתמסרות  שלה לקול חרישי בתוכה שמקורו מעולם הרוח והוא שניווט את דרכה ודרכי ההולכים בעצותיה.

את חייה היא הקדישה ללמד ולהצביע על האפשרות המאוד זמינה לכל אדם, לשבת בשקט ולהקשיב ללב.

האוטוביוגרפיה שלה מתארת מסע חיים מרתק שעברה מאישה צעירה שיצריה מדוכאים על ידי סביבתה לאישה עצמאית, חופשיה ומנהיגה. היא מכניסה את הקורא אל עולמה הפרטי והאינטימי ביותר, ומראה כיצד התגברה על רגשות של חוסר ערך, טינה וקנאה למציאת אהבה ללא תנאים ואחדות עם האלוהי שבתוכנו. 

הספר תורגם לעברית על ידי חמי בר יוסף

יוצא כעת בהוצאת אדם עולם וכבר זמין ברוב חנויות הספרים.

עמוד הספר: https://adamolam.co.il/caddy/

בעמוד הספר ניתן לקרוא 2 פרקים ראשונים ולרכוש את הספר במחיר השקה לרגל הוצאתו בעברית.

מחיר הספר: 98 ₪, כרגע נמכר במחיר השקה של 68 ₪.

הספר זמין גם באתר עברית – בצורה דיגיטלית רק ב- 33 ש"ח

בנוסף, ניתן לרכוש מארזים מיוחדים של הספר בהנחות נוספות.

"הרבה מאוד אנשים על פני כדור הארץ מזהים את הכוח המתמיר של האהבה.
הדבר החשוב מכול הוא שככול שיותר ויותר אנשים יזהו את הכוח של האנרגיה הפנימית הזאת, כך נוכל יותר לרומם את התדרים של האדמה, ביחד."

איילין קאדי, מעוף אל מעבר לחופש

איילין קאדי

איילין קאדי, מייסדת קרן פינדהורן שבצפון סקוטלנד, ביססה את חייה על הציות ל"קול פנימי, קטן וחרישי". משנת 1962, השנה שבה היא ובעלה פיטר ושלושת ילדיהם הקטנים הגיעו לפינדהורן באי קרוון פארק, נמשכו למקום אלפי אנשים, ורבים נשארו כדי להקים קומונה המתבססת על עקרונות רוחניים ושיתוף פעולה עם ממלכות הטבע. כיום הקומונה היא קהילה שהולכת ומתרחבת, מלאת חיים ואתגרים, ובה כחמש מאות אנשים שמעורבים באופן כלשהו בעבודתה החיצונית והפנימית. אפשר לבקר במקום ולהשתתף בחיי היומיום או בסדנאות הרבות שקרן פינדהורן מציעה. 

בקורת אתר אישה, חגית רימון

מזה מספר שאני שאני נמשכת ל"תחום הרוחני". למדתי סדנאות רבות וקראתי ספרים רבים המדברים על כל מיני שיטות. עניינה אותי הביוגרפיה של איילין קאדי, אשר כתבה את רב המכר "366 דלתות ללב". בספר "מעוף אל עבר לחופש" איילין מספרת בגוף ראשון את תלאותיה, לרבות החלטתה להתגרש, דבר שהוביל לניתוקה מילדיה. היא הקשיבה כל הזמן ל"קול האלוהים" – האם זהו קולה שלה? האם אלוהים דיבר אליה? זה לא משנה. מה שחשוב זה שהמחברת הקשיבה להנחייה שקיבלה, ובעזרתה הצליחה להתגבר על הקשיים ולהגיע לחיים של הגשמה ושפע.

הספר מעניין, הייתה לי לעיתים ביקורת על פעולותיה של המחברת (למשל, הכיצד זה שהיא עזבה את ילדיה??) אבל השתקתי את עצמי ואמרתי שאין זה המקום לא שלי ולא של אף אחד לשפוט אותה, ולא את כל אדם הבוחר ללכת בדרך הנשמה שלו.

דילוג לתוכן