מגזין אישה - איתך בכל זמן!

ספר חדש – "הכול התחיל עם קרוליין" – אתר אישה

הכל התחיל עם נאוה
הסיפור של נאוה הוא סיפור מופלא על הבלתי אפשרי שהופך אפשרי. ועל ילדה קטנה וחסרת ביטחון מרמת גן, שחצבה את דרכה כנגד כל הסיכויים להצלחה מזהרת

מערכת אתר אישה

ספר הביכורים של אשת העסקים נאוה ריץ בוגארט יצא לאור השבוע ומביא לקוראות ולקוראים סיפור מטלטל ומסעיר שכתוב בהומור ושנינות

ספרה הראשון של אשת העסקים והחברה, נאוה ריץ בוגארט מגולל את סיפור חייה המרתקים של נאוה, שנולדה בתל אביב וחיה בארה"ב מעל לשלושה עשורים. היא הגיעה לשם חסרת כל וחוותה שלל מאורעות שמספקים חומרים לסדרת טלוויזיה בת כמה עונות. 

"עוד לא נולדתי, וכבר הייתי אשמה", כך מתחיל ספרה של ריץ' בוגארט, וממשיך דרך תקרות שהיא מנפצת וגם אלה שמתנפצות מעליה. גיבורת הספר תכננה את מסלול חייה כבר בגיל חמש, אז האזינה לג'ון קנדי ברדיו והחליטה שהיא תהיה אמריקאית וש"שתתנשק באנגלית". עד שנחתה על אדמתה של ארץ האפשרויות הבלתי־מוגבלות, חיה ברמת גן של שנות השישים והשבעים וחוותה ילדות ישראלית מאתגרת, בצל התמודדויות משפחתיות, אירועים ומלחמות של מדינה בתחילת דרכה. התוכניות המוזרות לכאורה של הילדה בת החמש הפכו אט אט למציאות ממשית, כשנאוה עזבה לארה"ב ותוך כמה שנים של עבודה מאומצת, הקימה עסק משגשג עם מכירות בכל העולם. בין לקוחותיה היו שמות כמו פול מקרטני, בת' מידלר, ג'ניפר לופז, ביאנסה, סלאש וגם ברק אובמה ודונלד טראמפ.

הספר, שרצוף התרסקויות ומחלות לצד אהבות גדולות והצלחות מפוארות, כתוב כטקסט סוער, מותח ומלא הומור. הכתיבה הקולחת מכוונת אל קו הלב של הקוראים, ומכניסה אותם לעולמה הצבעוני והאופטימי של הסופרת. הרומן מבוסס על סיפור אמיתי, הכולל פסיפס אנושי של דמויות מחייה של הסופרת. הילדה מרמת גן, שמעולם לא קנו לה ספר, אך הייתה קוראת בסתר ומתגנבת לקורסים באוניברסיטה נחשבת, בנתה את עצמה לבד וחוגגת כעת את רומן הביכורים שלה.

"הסיפור של נאוה הוא סיפור מופלא על הבלתי אפשרי שהופך אפשרי. ועל ילדה קטנה וחסרת ביטחון מרמת גן, שחצבה את דרכה כנגד כל הסיכויים להצלחה מזהרת", אושרת קוטלר, עיתונאית וסופרת.

"הסיפור הזה היה חייב להיכתב משום שהוא סיפור של תעוזה, חוכמה והשראה של אישה עם כוח חיות שדבר לא יעכב", אורלי סיגל, סופרת

לינק לרכישת הספר באתר צומת ספרים:

דילוג לתוכן