מגזין אישה - איתך בכל זמן!

באיזה שם כדאי לבחור? מה מביא מזל?

אישה יפה
לשם של בני האדם יש השפעה רבה על מזלו ועל תכונות האופי שלו. שינוי שם האדם משנה את אופיו ומזלו והוא עדות על מצבו החדש

מדור מיסטיקה , טיפים , זוגיות. שמות בני האדם

מאת: ל. גבע.

לשם של בני האדם יש השפעה רבה על מזלו ועל תכונות האופי שלו. היום יש מודעות לבחירת שמות ע"י נומרולוגים, קבליסטים וכל מי שלמד את סוד האותיות מהקבלה. 

שם שהוא קשה ניתן להוסיף לו עוד שם, וגם לעיתים לא משנים את כל השם אלא מוסיפים או משנים אות אחת בלבד. לעומת זאת תאריך הלידה של האדם לא ניתן לשינוי בשום אופן , היום והשעה שנולד האדם הם דברים קבועים שלא ניתנים לשינוי.   
לכל אות ואות יש משמעות בשם והצירופים והאותיות בינם לבין עצמם והסכום הנומרולוגי של השם כולו גם חשוב מאוד. 

לתינוקות שנולדים כיום ההורים משקיעים רבות בבחירת השם לתינוק / תינוקת. רצוי ששני בני הזוג יחליטו על בחירת השם לתינוק. בנוסף, אישה שקשה לה להרות רצוי שיהיה בשם שלה את האות "ה", שהיא אות שקשורה להריון ולידה. לשרי לדוגמא החליפו את השם לשרה והיא נכנסה להריון בזכות זה שהוסיפו לה את האות "ה" .   

כאשר מחליפים שם רצוי לרשום את השם החדש בת.ז , וגם שרב יברך על השם החדש.  כאשר האדם לא מרגיש בנוח שקוראים לו בשמו והנשמה לא מתחברת לשם – זכותו של האדם כפי רצונו לקבל הדרכה נכונה מאנשי מקצוע שבקיאים בנושא שמות ולהוסיף שם או להחליף (תלוי בשם ובאותיות שלו וגם תאריך לידה ושם האמא).  

שם המשפחה מבטא את האופי של כל המשפחה כלומר משפיע על כל המשפחה, וכל אחד לוקח פלח ממשמעותו. 

כשהורים נותנים שם לבן אז מקבלים הארה וכיוון מהשמיים איך לקרוא לו ומזלו נקבע מהשמיים.  

לרוב בני האדם היום יש שני שמות – שם שקוראי ם לו ביומיום שלצליל והשימוש בשם יש לו משמעות רבה ושם שני שרשום גם בת.ז , או כמה שיש להם שם ביומיום ושם כינוי דוגמא , כמה שמות יכולים לבלבל את מזלו של האדם.  

אין להחליף שם על דעת עצמכם כי לעיתים גורמים לנזק יותר גדול.  רצוי להתייעץ עם נומרולוגים ומי שלמד את סוד האותיות מהקבלה. ישנן כמה אותיות שנחשבות לקשות בשם או שם משפחה שנחשב לקשה. 

רווקה שמתחתנת משנה את שם משפחתה ולכן מזלה משתנה במעט לטוב או לרע וזה כמובן בתלוי בשם שאליו הוחלף  [ניתן להתייעץ איתי בנושא שמות].                   
       

שמות בני האדם – כללים על החלפת השם / או השם שקוראים לכם בו ביומיום

 1. לא מומלץ לתת שם לתינוק או למבוגר על שם של אדם קרוב במשפחה שנפטר בגיל צעיר או סבל כל חייו או שמזלו היה קשה.    
 2. שינוי שם האדם משנה את אופיו ומזלו והוא עדות על מצבו החדש.  בהדרגה תוך בערך שנה אחת מתקבלת השפעתו של השם החדש. 
 3. זיכרו שלרוב אסור ולא מומלץ לקצר שמות. 
 4. רצוי שלא לתת שם שהוא גם של בנים וגם של בנות כגון: אופיר, עדי, ליאור ועוד.
 5. כמובן שרצוי לא לתת שם של גוי לתינוק וגם בכלל. 
 6. כשמחליפים שם קורעים את גזר דינו של האדם [חז"ל] , מוחל על עוונותיו [הזוהר הקדוש] , ומשנה את אופיו מזלו וכישוריו [ברסלב ומהגמרא] . 
 7. יש להתנתק מהעבר ולשכוח אותו. 
 8. אסור לתת שם של מלאכים כמו- מיכאל , אוריאל , גבריאל .   
 9. גם שם של רחוב, שם של עסק יש בהם ביטוי לטיבו של השם. 
 10. על פי השם ותאריך הלידה אפשר לדעת הכל ולבנות מפה לאדם ואז אפשר להבחין במה שטוב או רע או פרווה.  


  לפניכם מספר דוגמאות למשמעות של שמות מסוימים:          

  משמעות השם לבנה– זהו השם של הירח, מייצג הרמוניה ואחריות, אהבה ויופי, בעלת צורך באיזון, כבוד, אסטטיקה, יצירתיות , הינה ביתית ומשפחתית וייצרית.   

  משמעות השם לירן– בעלי אינטואיציה חדה, אוהבים שותפות, רגישות, קיים בהם צורך בשיתוף פעולה, הינם רכושניים, בעלי חוסר מנוחה נפשי, הינו רוחני ונמשך לתחום המיסטיקה. השם מושך אליו עין הרע וצריך לעשות הגנות נגד עין הרע.        

  משמעות השם אביבה– בעלות דמיון מפותח, פתיחות, כושר ביטוי טוב, סימפטית ואופטימית, עצמאית, בעלת בעיות בזוגיות, אי יציבות, רכושנות, קנאית ובעלת צורך בשיתוף פעולה, ניחנו גם ברגישות וחברותיות.       

  משמעות השם שירה– בעלות הרבה חוכמה, אינטואיציה, צורך בשותפות ושיתוף פעולה, ניחנו ברגישות, רכושנות, יצירתיות, פתיחות ומקוריות, ושנינות. השם עצמו מושך עין הרע ורצוי לעשות הגנות נגד עין הרע. 

  משמעות השם דניאל– זהו שם של נביא ורצוי שלא לקצר את השם לדני. השם מייצג גמישות, רצון לחופש, צורך להיות תמיד בתנועה, פיקחות, והרפתקנות. מושך אליו עין הרע ואנרגיות שליליות.

  משמעות השם אמיר– "צמרת העץ" השם מייצג ארגון, תכליתיות, שאפתנות, חריצות, בעלי צורך בסיפוק חומרי, חוכמה, לעיתים סגור, הינו נאמן ואמיתי, בוגר עוד מגיל קטן, מאופק ובעל חוסן נפשי, בעלי נטייה להשמנה, בעלי טוב לב. וגם בשפה הערבית הפירוש הוא נסיך.

  משמעות השם מירי–  כושר ארגון, זריזות, תכליתיות, בעלי צורך בסיפוק חומרי, שאפתנות, אוהבת ילדים ומשפחה, בעלי נטייה להשמנה, כנה ואמיתית, בעלת טוב לב.    

  משמעות השם שושי-קיצור מהשם שושנה. מייצג שמרנות, אחריות, אוהבת מסגרות, מסורה, אנרגטית, סימפטית, חרוצה, בעלת אהבה רבה  לילדיה ומשפחתה, רוחנית, ואוהבת לתת מעצמה המון לאחרים.    


  לאה גבע
  אתר האינטרנט שלי-   www.leageva.co.il    לקריאה בנומרולוגיה , טארוט , קפה , ייעוץ זוגי , תכשיטי קבלה  אימון אישי ניתן לפנות לטלפון  052-8619838
         

×
דילוג לתוכן