מגזין אישה - איתך בכל זמן!

למה כדאי שתהיה לך חברה טובה או חברות?

חברה טובה יכולה להיות מקור להנאה וכיף. יחד תוכלו לחקור ולגלות דברים חדשים, לשתף בחוויות וליצור זיכרונות חיוביים.

מאת: מערכת אתר אישה

חברה טובה או חברות הן חשובות מאוד בחיים שלנו. הנה כמה סיבות למה כדאי לנו לקיים חברות טובה:

  1. תמיכה רגשית: חברה טובה יכולה להיות איזון ותמיכה ברגעים קשים. היא תקשיב לך, תתמוך בך ותעזור לך לעבור דרך קשיים ואתגרים. חברה טובה תוכל לעודד אותך כאשר את מרגישה נדחית או לבד. היא תוכל להיות לידך ברגעים טובים ורעים ולתת לך תמיכה רגשית.
  2. שיתוף פעולה והשראה: חברה טובה יכולה להיות מקור להשראה ולעידוד. תוכלי לשתף עימה רעיונות, תכנים וחוויות, וללמוד מהיכולות והמקצועיות והאישיות שלה. כמו כן, חברה טובה יכולה לתת תמיכה במטרות ובחלומות.
  3. חברה טובה יכולה להיות שותפה אידיאלית לפעילויות שונות. תוכלו להשתתף יחד בפעילויות ספורט, תרבות, יצירה, טיולים בחו"ל ובארץ ועוד. חברה יכולה לשפר את החוויה ולהוסיף עוד כיף ותענוג לפעילות.
  4. תחושת שייכות: חברה טובה יכולה להעניק לך תחושת שייכות ושורשים בקהילה. תוכלי להרגיש מקושרת וחשובה, ולהיות חלק מקבוצה שחולקת ערכים, תחומי עניין וחוויות משותפות.
  5. הנאה וכיף: חברה טובה יכולה להיות מקור להנאה וכיף. יחד תוכלו לחקור ולגלות דברים חדשים, לשתף בחוויות וליצור זיכרונות חיוביים.

צריך לזכור שלעיתים ישנם חיכוכים עם חברה טובה – לפעמים יש לנו ציפיות שהיא תפעל בדרך מסויימת או תעזור לנו במשהו, והיא מאכזבת. אך רצוי לזכור את התמונה המלאה ולא לחתוך קשר עם חברה באופן אימפולסיבי. חשוב שתהיה תקשורת טובה עם חברה, שתוכלו לדבר על הדברים, כך שהחברות ביניכן תמשיך.

מומלץ שתהיה לך יותר מחברה טובה אחת, כדי שאם למשל אחת עסוקה, תוכלי לבלות עם חברה אחרת.

צריך לזכור שקשר חברי הוא קשר של תן וקח – דהיינו רצוי שתהיה בו הדדיות, וששני הצדדים ירגישו טוב בקשר.

אם את רוצה להכיר חברות חדשות ולהצטרף מידי פעם לטיולי נשים, מוזמנת לקבוצת הפיסבוק:

"מציאת חברות חדשות וטיולי נשים".
https://www.facebook.com/groups/ishaisha?locale=he_IL

דילוג לתוכן