מגזין אישה - איתך בכל זמן!

מה כדאי לעשות כדי למצוא חברה חדשה ולהישאר איתה בקשר?

תני לקשר חדש בחייך זמן להתהוות. לפעמים, עד שבנאדם נכנס לנו ללב או שטבעי לנו לשתף אותו/ה בחיינו, לוקח זמן, וכמה וכמה מפגשים

טיפים למציאת חברה חדשה 🌷

איך כדאי להיות ולנהוג כדי למצוא חברה חדשה ולהישאר איתה בקשר?

מאת: חגית רימון

לא פשוט למצוא חברות חדשות, בייחוד אם עברת את גילאי ארבעים וחמישים. הנה כמה טיפים הקשורים לחברות:

1. הרצון להתחבר עם מישהי ספציפית זה עניין של אנרגיה וחיבור. או שיש ביניכן קליק, כימיה, או איך שתקראו לזה, או שלא. לא בכוח. אם אין זרימה תשקלי להרפות… לפנות מקום לחברה אחרת שתבוא אל חייך.

2. לא כייף להיות ליד בנאדם ביקורתי ושלילי. פזרי אנרגיות טובות, תרגישי שמחה… זה יגרום ליותר אנשים להיות בחברתך.

3. אל תלחצי לקשר. אם לחברה שלך לא מסתדר להיפגש הרבה, בתדירות שאת רוצה, תרפי. דברי עם חברה אחרת. לא לכולן מתאים קשר "צפוף".

4. באופן אישי יוצא לי להחליף חברות כל כמה שנים. אין לי חברות מגיל הגן או הצבא… 🙂 אני משתנה עם הזמן, וגם החברות מסביבי משתנות. השאירי לידך מי שמתאימה לאנרגיות שלך, שכייף לך לדבר איתה.

5. תאהבי את עצמך, העריכי את עצמך ויגיעו לחייך אנשים שיאהבו ויעריכו אותך.

6. תהני בזמן שלך עם עצמך, ואל תהיי תלותית באחרים. וכמובן שזה מעולה שתמיד תהיה לך בסביבה חברה שתוכלי "ללרלר" איתה ולשתף אותה בנעשה בחייך.

7. תני לקשר חדש בחייך זמן להתהוות. לפעמים, עד שבנאדם נכנס לנו ללב או שטבעי לנו לשתף אותו/ה בחיינו, לוקח זמן, וכמה וכמה מפגשים. וכמובן תקשיבי לאינסטינקטים שלך שתדעי מתי לשחרר ומתי לשמור על הקשר.

8. תשקיעי בקשר. תתקשרי מידי פעם, תעשי מחוות נחמדות… (כמו לזכור לומר מזל טוב ביום הולדת, להציע עזרה לפעמים ועוד…).

9. חברות אמורות "להרים" אותנו, שנרגיש נעים לידן. אם מישהי פוגעת בך שוב ושוב, כנראה שהיא לא באמת חברה.

ואם את רוצה להכיר חברה חדשה או חברות חדשות ולהנות ממפגשים לנשים – הצטרפי לקבוצת הפיסבוק: מציאת חברות חדשות ואירועים לנשים. המון בהצלחה!~

×
דילוג לתוכן