מגזין אישה - איתך בכל זמן!

אחד הדברים החשובים לחיים בריאים נפשית

"הקמתי את הקבוצה לאחר שראיתי שנשים רבות מחפשות חברות, וזה מאוד חסר להן."

מאת: מערכת אתר אישה

נשים רבות חוות בדידות. אם זה לאחר גירושין, או שהחברות התפוגגו מכל מיני סיבות כמו למשל מעבר מעיר לעיר או שפשוט החברות שהתאימו לנו פעם כבר אינן מתאימות.

רבות מאיתנו חוו "בגידה" או אכזבה מחברה. חגית רימון מספרת: "לפני כמה זמן חשבתי שמיכל, שם בדוי, היא חברה טובה שלי, אבל ברגע האמת היא איכזבה… וכשהחלטתי להפסיק להתקשר אליה כדי לבדוק האם אני חסרה לה, הטלפון נותר דומם. היא לא יצרה קשר מאז!! אז הבנתי ושיחררתי…".

לפני מספר שנים חגית רימון הקימה קבוצה בפייסבוק שנקראת "מציאת חברות חדשות ואירועים לנשים". חגית מספרת: "הקמתי את הקבוצה לאחר שראיתי שנשים רבות מחפשות חברות, וזה מאוד חסר להן. החלטתי לפעול למענן ולהקים קבוצה. זה נפלא כשיש קבוצה בפיסבוק שבכל רגע נתון יש בה נשים מפרגנות, שמחפשות ומוצאות חברות חדשות! בראש השנה למשל, פרסמתי כמה הודעות הקוראות לנשים שאין להן עם מי לחגוג את ארוחת החג, לארח ולהתארח. נשים רבות נענו לקריאה, ונעשו חיבורים. בערב החג עצמו, מישהי פרסמה בקבוצה שהיא הכינה הרבה אוכל לארוחת חג, אבל ברגע האחרון הבריזו לה. היא הזמינה אליה נשים בספונטניות… בתוך כמה דקות היו לפוסט עשרות תגובות!! ומספר נשים הגיעו אליה וחגגו עימה את החג בשימחה. קראתי את הפוסט והתרגשתי. אמרתי לעצמי שעשיתי טוב. לאחרונה גם אני פרסמתי בקבוצה שאני מחפשת מישהי ש"תגרור" אותי להליכות לים. אחרי כמה ימים פנתה אליי אחת מחברות הקבוצה והתחלנו לעשות הליכות בים… 🙂

לאחרונה הקבוצה תפסה תאוצה והצטרפו אליה אלפי נשים, מכל רחבי הארץ וגם מהעולם. נשים רבות מצאו בקבוצה חברות חדשות, והמוטו שלי הוא שאף אישה לא תרגיש לבד. זה משהו שחשוב לי – שכל מי שרוצה תמצא חברה חדשה, כי אני יודעת באופן אישי שכשיש לי חברות בסביבה או קבוצת חברות – אני יותר שמחה והאנרגיות שלי יותר גבוהות."

אז אם יש לכן אמא/בת/חברות במצב דומה, הזמינו אותן לקבוצה, כדי שאף אחת לא תרגיש לבד. ניתן בקבוצה להכיר חברות חדשות, יש אירועים לנשים וגם טיולי נשים בארץ ובעולם. הטיול הקרוב הוא טיול נשים לקוסטה ריקה. כשיש לנו חברות בסביבה, ההרגשה שלנו יותר טובה, וכשההרגשה שלנו יותר טובה, נכנסים לחיינו דברים טובים ❤

טיפ של חגית רימון – הכניסו לחייכן והשאירו בליבכן רק את מי שטוב לכן איתו או איתה. זמננו יקר. העריכו את עצמכן ומישכו לחייכן אנשים טובים.

טיפ נוסף – לא בכוח

להצטרפו לקבוצה " מציאת חברות חדשות ואירועים לנשים"

https://www.facebook.com/groups/ishaisha

דילוג לתוכן