מגזין אישה - איתך בכל זמן!

נס שקית הפלא – השקית שתשמור לכם על הירקות

שקית הפלא, שומרת על הירקות טריים
                                                                      נובמבר, 2021

נס שקית הפלא

לכבוד החורף שבפתח, הטבה מיוחדת על ערכת ניסיון של 'שקית הפלא של בני' (benybag.com), מוצר קטן שעושה ניסים ונפלאות במקרר הביתי, במטבח, בהוצאות ובזמן יקר. בנוסף השקית תסייע בשמירה על עולם ירוק יותר, נס קטן – רווח גדול.

הנס הקטן קורה בזכות, שקית הפלא, שקית נושמת בטכנולוגיה מתקדמת, משמרת טריות של ירקות ופירות במקרר הביתי גם לשבועיים ויותר השקית ניתנת לשימוש רב פעמי, לתקופה של 3 חודשים ויותר, שבסופם ניתנת למחזור (עומדת בכל תקני איכות הסביבה).

לרגל חג החנוכה, הטבה משמעותית של 20% הנחה על מארז התנסות – "מארז חג" בעלות של 24 ₪ בלבד, כולל עלות המשלוח!!!

מוצר חדשני, מהפכני, פיתוח ישראלי, תוצרת כחול – לבן מהגליל. השקית מאריכה חיים לירקות ופירות ושומרת על הטעם, המרקם, הריח ובעיקר על הערכים התזונתיים שלהם. 'שקית הפלא של בני', עושה שימוש בטכנולוגיה ירוקה, מווסתת את הלחות, מנדפת עודפים, ושומרת על הירקות יבשים וטריים.

"כשיוקר המחייה רק מרקיע, 'שקית הפלא של בני' מאפשרת לכל בית ולכל אדם לחסוך ולהתייעל בהוצאות על ירקות ופירות ולא להיכנס לסטטיסטיקה המתסכלת שמדברת על השלכת כשליש מהירקות והפירות הטריים, שנצרכים עבור כלכלת משפחה ממוצעת, לפני שנעשה בהם שימוש", מספר גיא פרנס שעומד מאחורי המיזם.

התוצאות מדברות בעד עצמן, הירקות והפירות נשארים טריים, יפים וחזקים אפילו  שבועיים ויותר, העלים הירוקים מחזיקים רעננים עד חודש ימים. בשקיות עושים שימוש חוזר, מנגבים אותן ומשתמשים שוב בקנייה הבאה. יש כאן חיסכון אדיר בכסף, בזמן יקר ובנוסף הנושא האקולוגי זועק בהיבט של צריכה נבונה, צמצום פסולת ושימוש בשקית רב פעמית הניתנת למחזור. "תרומתנו הצנועה להפיכת העולם למקום טוב יותר" מוסיף גיא.

לכבוד חנוכה "מארז חג" : 6 שקיות + 6 קליפסים ב- 24 ₪ בלבד כולל משלוח ללא תשלום.

לרכישה – שקית הפלא של בני

דילוג לתוכן