מגזין אישה - איתך בכל זמן!

נפגעתם מחיסון נגד קורונה? אולי תתבעו?

מזעזע בעיניי שאנשים עושים פרוצדורה רפואית, לא מפני שהם סבורים שהיא יעילה עבורם או מיטיבה עימם, אלא בשל פחד, חרדות ואיומים.

מאת: עו"ד חגית רימון

זה מזעזע בעיניי שאנשים עושים פרוצדורה רפואית, לא מפני שהם סבורים שהיא יעילה עבורם או מיטיבה עימם, אלא בשל פחד, חרדות ואיומים.

כואב לי הלב על כל מי שנאלץ לעשות זאת בשל חרדות ואיומים מצד השלטון ומקומות העבודה.

מי שמחליט באופן שאינו תלוי בכלום, וזו החלטה אישית שלו – נהדר. כל אחד ובחירותיו. כפי שאנשים ששותים הרבה קולה ואוכלים ביסלי ותפוצ'יפס, שיהיה להם לבריאות, זו החלטה שלהם. אבל באם מישהו שותה קולה או יבצע פרוצדורה רפואית רק כי איימו עליו או הצמידו אקדח לרקתו – זה מזעזע בעיניי. אנשי "השלטון" נעשו בריונים בחסות החוק. ואני, נגעלת מבריונים…

לדעתי המדינה חייבת לפצות את כל מי שנפגע כתוצאה מהההמלצות שלה. אם המדינה עומדת מאחורי המלצותיה – שתפצה!! ושלא תתנער מאחריות. למה כל אנשי מקצוע אחרים שמבצעים עבודה רשלנית עשויים להיתבע על רשלנות? למשל, אם לקחתם קבלן שיוסיף לכם חדר על הגג, והוא הבטיח שהעבודה תהיה טובה, וחודשיים אחר כך הגג שהוא בנה נפל, לא תתבעו אותו?? ברור שכן, וגם תזכו. אז איך זה שהמדינה מתחמקת מלפצות אנשים שנפגעו כתוצאה ישירה מהמלצותיה ואיומיה?? איפה בתי המשפט? השופטים? עורכי הדין?

זה לא תקין ולא חוקי להתחמק מלפצות אנשים שנפגעו!!

כפי שאדם שהולך לעשות ניתוח בהמלצת רופאו, הוא חייב לחתום על הסכמה ועל כך שהוא מודע לנזקים שעלולים לקרות לו כתוצאה מהניתוח. אם הרופא לא הסביר לו מראש, הרופא עלול להיתבע, במידה שהניתוח ייכשל.אנשים שנפגעו כתוצאה מפרוצדורה רפואית שהמדינה המליצה להם לעשות, תתחילו לתבוע!! קחו עורכי דין שמתמחים בנזיקין, ותפנו לבתי המשפט. לדעתי מגיע לכם!! למה לא??

מאחלת לכולם המון בריאות.

אין בכך המלצה משפטית, מוזמנים לבדוק בעצמכם ולפנות לעורכי דין המתמחים בתחום

×
דילוג לתוכן