מגזין אישה - איתך בכל זמן!

האם זה הגיוני שמדינה אחת מתעסקת רק בדבר אחד במשך כמעט שנתיים??

חוף הים
לא עוזבים את האנשים!! לקחתם 2 חיסונים? זה לא מספיק! קחו את השלישי. לקחתם את השלישי? זה גם לא מספיק, ולא בטוח בכלל האם הזריקה הזאת תגן עליכם בשעת הצורך.

מחודש מרץ 2020, מדינה שלמה מתעסקת רק בדבר אחד – הקורונה. כמה מתו מקורונה? כמה חולים בקורונה? כמה עלולים להידבק? יהיה סגר או לא יהיה סגר? מותר לבקר את סבתא או אסור?

מה קורה כאן? זה נשמע לכם הגיוני? אנשים מדקלמים בעל מקדמי הדבקה ועוד כל מיני מספרים שמשרד הבריאות (או משרד המחלות, מה שתרצו), מפמפם לציבור השכם וערב.

ואני שואלת – האם נטרפה דעתנו? השיחות בין האנשים נעשו כל כך משעממות! נשאר רק נושא אחד לדבר עליו! מי בבידוד? האם יש בית ספר או לא? לאילו מדינות מותר להיכנס ומה מחייב אותנו כדי לחזור לארץ?

עשיתי חיפוש בגוגל על כתבות מהעבר כי עניין אותי לקרוא כמה אנשים מתים בשנה. כמה אנשים לדעתכם מתים בשנה? נו, תזרקו מספר.

אז אספר לכם שלפי הכתבה הזו בוואלה , בשנת 2016 מתו בישראל 43,966 אזרחים, שהם 0.5% מאוכלוסיית ישראל באותה השנה. אתם קולטים?? כמעט 44,000 אנשים מתו באותה השנה!!

ממה הם מתו? מסרטן (25.2%, 11,077), מחלות לב (14.6%), מחלות זיהומיות (5.8%), סוכרת (5.2%), שבץ מוחי (5.2%) ומחלות נוספות.
נסיבות מוות נוספות שצוינו בדוח: מחלות זיהומיות – שיעור של 5.8% משיעור המתים באותה השנה; סוכרת ואירועים מוחיים – 5.2% לכל אחת מהקטגוריות.

על פי נתונית הלמ"ס, מתחילת 2020 ועד לסוף אוקטובר נפטרו בישראל 40,315 תושבים. דהיינו, המספר די דומה לשנים שלפני כן.

מה שמדהים שמאז שתייגו את המחלה הזו כ- "קורונה", לפתע נעלמה השפעת ממדינתנו וממדינות העולם. נעלמו איתה גם כל ההסתבכויות משפעת מדי שנה והזעקות של ראשי מחלקות בבית החולים שהמחלקות שלהם מלאות בחולי שפעת, הממוקמים במסדרון מחוסר מקום.

המחלה היחידה שמדברים עליה כמעט שנתיים היא קורונה קורונה ושוב קורונה. ומה עם הסרטן, שממנו מתים מידי שנה בהרבה יתר אנשים מאשר מקורונה?? תארו לעצמכם שבכל יום היו סופרים לנו בטלויזיה את חולי הסרטן ואת המתים ממנו, מה היה קורה? כולנו היינו בחרדה שמא חלילה נחלה בסרטן!!

מידי שנה יש בהרבה יותר חולים מסרטן וממחלות לב!! אבל האם מישהו מהמשרד שאמור לפעול למען הציבור מכין תוכנית ממלכתית שתמנע את הסרטן? האם מישהו דואג לרוגע של האזרחים כדי שנוכל לחיות את חיינו בנחת, מבלי להכניס בנו כל הזמן חרדות?? לא!! הממשלה כל הזמן מחדירה בנו, האזרחים, חרדות.

העשירים ממשיכים להתעשר, לנסוע לחו"ל, לטייל לאן שבא להם, לקבל טיפול פרטי ממוסדות רפואיים, לחגוג במסיבות ראוותניות אבל שאר העם? מה איתנו? כל הזמן הגבלות ואיסורים ותו ירוק ותו סגול ובידודים כל שני וחמישי!! במשך שנה הילדים לא למדו כמעט כלום בבית הספר. כל הזמן בידודים ובדיקות ולקחו לילדים את שמחת החיים שלהם.

אנשים כבר התחרפנו מרוב החרדות שהכניסו להם, ואחרי שראש ממששת המנדטים, בנט, נבחר, מפלס החרדה אפילו עלה!!

לא עוזבים את האנשים!! לקחתם 2 חיסונים? זה לא מספיק! קחו את השלישי. לקחתם את השלישי? זה גם לא מספיק, ולא בטוח בכלל האם הזריקה הזאת תגן עליכם בשעת הצורך.

השרה הנוראית שקד מאחלת לנו בערב ראש השנה: "שירבו חיסונינו כרימון". תגידו, היא השתגעה? זה האיחול שהיא מאחלת לציבור? שנקבל חיסון/זריקה ועוד חיסון ועוד?? נגמרו לה איחולי הבריאות הטובה?? זריקות זה הדבר היחיד שנותר? אנשים לגמרי נעשו מכורים לזריקות האלה. בעצם ביבי כבר הבטיח בזמנו שהזריקות האלה הן לכל החיים!! כלומר כל שמי שלא קיבל חלילה תופעות לואי בזריקה הראשונה או השנייה או השלישית, עלול לחטוף אותה ברביעית או החמישית! די, תעזבו אותנו כבר!!

הרי כולם יודעים שהמחלה הזו, למרות שהיא אולי לא נעימה, הרוב המכריע של האנשים מתגבר עליה!! אז מדוע אנשים מוכנים לקבל זריקה שתקפה רק כמה חודשים, ועלולה לגרום להם תופעות לואי?? התעמולה החרדתית של השלטון הצליחה לעבוד על התודעה של הציבור ולהחדיר בו פחדים וחרדות מוגזמים. אנשים עכשיו לא מפחדים לעשן חפיסת סיגריות ביום, אלא הדבר היחיד שהם מפוקסים עליו זה עניין הקורונה.

בהתאם למאמרים המפורסמים ברשת, בכל שנה מתים כ- 6,000 אנשים כתוצאה מזיהום שקיבלו בבית החולים. אתם קולטים את המספר??

בהתאם לנתוני משרד הבריאות , עד היום, במשך כשנה וחצי, נפטרו במצטבר רק 7,383 מקורונה. המספר הזה כולל תקופה של כשנה וחצי, וכולל בחובו גם אנשים בגיל 90 ו- 94 שנפטרו "עם קורונה", והוא כולל גם מתים מסרטן וממחלות אחרות שנדבקו בקורונה, אבל בכל מקרה נטו למות ממחלה אחרת. המספר הזה הוא מוגזם ומנופח, וגם אם נתייחס אליו כמספר נכון, אזי הוא בכלל לא גבוה!! כאמור לעיל, במשך שנה מתים בבתי החולים מזיהומים כ- 6,000 אנשים, ואף אחד לא עושה מזה עניין!! לאף אחד זה לא יותר מדי אכפת.

דבר נוסף שיש לתת עליו את הדעת הוא ההשקעה הכספית המטורפת בטרללת הבדיקות והחיסונים. היעד היחיד שיש לאלו שבהנהגה הוא לחסן כמה שיותר אנשים. חיסנו את רוב הציבור ב- 2 זריקות, ובמקום לומר דיינו, המשיכו אל בני הנוער והילדים!! המדובר באוכלוסיה צעירה שבקושי חולה ובטוח שאינה חולה קשה, אבל ההורים ושלטון העוולה מקריב את הילדים והצעירים על מזבח החיסונים והתשלומים לפייזר. האם בדקתם מהן תופעות הלואי של החיסון? איני מבינה הכיצד זה הורים רצים ונותנים זריקה עלומה לזרועם של ילדיהם!! יש לכם מושג מהן תופעות הלואי העתידיות שלה? כמה זריקות אתם מתכננים לתת לילדיכם הטהורים, וכמה זריקות לעצמכם? עד אינסוף?? אני קוראת פירוט של אנשים שמרגישים גרוע אחרי הזריקות, וזה עושה לי עצוב. אני מלאת דאגות למה שקורה, אבל החלטתי לעזוב את זה. אם אתם כל כך כמהים לזריקות ולאפלייה בין אנשים – שיהיה לכם לבריאות!

המדינה השקיעה עד כה מליארדי שקלים בכל מה שקשור בחיסונים ובבדיקות. בעבר אמרו לנו שאין כסף לניצולי שואה ולקשישים ולא לנכים, אבל הנה, פתאום לממשלה יש מליארדים לחלק – מימון שגעת הבדיקות ותשלומים ליועצים שיחדירו חרדה בציבור. ולא זו אף זו – לא די בכך שמשגעים את האנשים לקבל עוד ועוד זריקות, להם ולילדיהם, הרי שמאיימים עליהם בשלילת הפרנסה וכניסה למקומות בילוי!! לא יעלה על הדעת שאנשים מוכנים לקבל משהו רפואי מתוך תחושה של כפייה!! המקל והגזר, בלי רצון חופשי אלא רק כדי לטוס לחו"ל או להיכנס לסרט או תיאטרון או לשבת במסעדה. זה מזעזע בעיניי, גם מצד השלטון לאיים כך על האזרחים, וגם מצד האנשים שעובדים הליך רפואי של קבלת זריקה, לא בגלל סיבה רפואית טהורה אלא בגלל שיקולים של מה ייצא לי מזה ושעלולים ליטול לי את החופש אם לא אקבל את הזריקה הנסיונית.

בראש השנה חליתי בקורונה. נדבקתי מאחד מהחבר'ה המחוסנים שהייתי לידם. ביום הראשון היה לי חום גבוה, התייעצתי עם אנשים שהרגיעו אותי והמליצו לי אילו תוספי תזונה לקחת. המחלה לא הייתה הכי נעימה, אבל תודה לאל עברתי אותה, בלי חיסון, הגוף התגבר. מסביבי המון אנשים חולים, למרות שקיבלו 2 זריקות. אז בשביל מה הזריקה אם היא תקפה רק לכמה חודשים??

דעו שחלק מבתי החולים נותנים ליווי צמוד בתשלום לאנשים בבית, שחלו בקורונה. חשוב להיות עם היד על הדופק, ואם אתם מרגישים משהו שקשור לנשימה, חשוב שיהיה לכם בבית מד סטורציה! כמו כן, מסתובבת ברשת רשימה של תוספי תזונה וויטמינים שעוזרים להקל על הסימפטומים, כמו ויטמין סי, ויטמין די במינון גבוה ואבץ. הכי חשוב לשמור על רוגע, ולהקפיד לבדוק את עצמכם, ושיהיו מסביבכם אנשים שיסייעו לכם.

מה דעתכם, האם בקרוב הנושא הזה יירד מסדר היום? הרי זו אינה המחלה היחידה בעולם. האם לעולם ועד נלקחו זכויות האזרח את האנשים, או שבקרוב יהיה כאן יותר טוב?

כל הזמן מתגלים בקיעים בתוך מה שהממשלה רוצה לצייר בפנינו. לאחרונה שוב נאמר שישראל היא מדינת הניסוי של העולם, דבר המזעזע בפני עצמו, כי אף אחד לא נתן אישור מדעת להשתתף בניסוי, ועוד בלי לדעת מהם נתוני הניסוי. הנה למשל הקלטה המאשרת את העובדה שהתו הירוק הוא בכלל לא בשל צורך רפואי כלשהו, אלא רק כדי להוות אמצעי לחץ על אלה שלא הסכימו להשתתף בניסוי, להסכים להחדיר מחט לזרועם. הנה ההקלטה.

אז מה עומד להיות כאן? אני מתפללת שנגיע לרוגע ולבריאות, ושיפסיקו להחדיר לאנשים חרדות.

המון בריאות לכולכם! מה שהחלטתם, מקווה שזו ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

תודה תודה תודה

×
דילוג לתוכן