מגזין אישה - איתך בכל זמן!

תגובה לניצן הורוביץ, שממליץ על מתן "בוסטר" לגילאי 60 ומעלה

ניצן הורוביץ שר הבריאות
משרד הבריאות ממליץ על מנת חיסון שלישי – "בוסטר", לבני 60 ומעלה. מה דעתכם בעניין?

בתאריך 29/7/2021 פרסם ניצן הורוביץ בדף הפיסבוק שלו כדלקמן:


"משרד הבריאות ממליץ על מנת חיסון שלישי – "בוסטר", לבני 60 ומעלה. כל דחייה נוספת של מתן חיסון הדחף, "הבוסטר", עלולה הייתה לגבות מאיתנו מחיר כבד בחיי אדם. זה, ורק זה, מה שעומד לנגד עינינו. אנחנו עושים הכל כדי להשאיר את המשק פתוח ולא לפגוע בפרנסה ובשגרת החיים. מתן חיסון הדחף יעזור לנו לעמוד במטרות האלה, לשמור על האוכלוסיה המבוגרת במדינה ולדאוג שמערכת החינוך בכל הארץ תפתח ותתפקד באופן מלא.אני שומע גם קולות שמסתייגים מהצעד הזה, ואינני מתעלם מהם. גם עמדות אחרות נלקחו בחשבון. חשוב לי להדגיש – כמו כל ההחלטות שמתקבלות במשרד, גם ההחלטה הזאת התקבלה על בסיס שיקול דעת רפואי ומדעי ולאור המלצת אנשי המקצוע המצוינים שלנו. הממשלה הזאת לא נותנת לשיקולים פוליטיים זרים להשפיע על ניהול המגפה.אנחנו לא מכריחים איש, אנחנו מסבירים ומשכנעים. לצד המסכות ושמירת ההנחיות, החיסון הוא האמצעי הטוב ביותר שיש לנו לשמור על החיים של היקרים לנו ושל עצמנו."

הנה תגובתי לשר הבריאות, ניצן הורוביץ:

אני מכירה מישהו שעשה 2 זריקות ובדקו לו לפני כמה ימים את רמת הנוגדנים כעת – התוצאה אפס. יש להניח שרוב אלה שקיבלו זריקות לפני מספר חודשים – הם לגמרי בשורה אחת עם מי שלא קיבל זריקה, כך שאין הבדל מהותי ביניהם. עובדה שבהתחלה רצו לתת תו ירוק למי שעשה זריקה, למשך חצי שנה בלבד, דהיינו עד לסביבות חודש יולי אוגוסט. לפתע פתאום המועד הוארך באופן "רנדומלי" לדצמבר 2021. ומה יהיה ב1.1.22? מי שלא ירצה עוד זריקה ייחשב למתנגד חיסונים? ואם כעת מישהו בן 63, לאחר שקיבל כבר 2 זריקות, לא ירצה "בוסטר" (עוד מילה שהמצאתם), גם הוא ייחשב למתנגד למשטר ומזיק?

אילו היו בודקים נוגדנים לכלל האוכלוסיה והיו מבצעים מחקר מעמיק, היינו רואים מהי ההשפעה האמיתית של הזריקה, אבל המחקר נראה מטוייח, וכל פעם שאדם מתלונן על כאבים ומיחושים שלא היו לו בעבר או שחלילה מת מספר שבועות לאחר שקיבל זריקה – אומרים לו שאין שום קשר לחיסון.

כל ה"מנות" וה"בוסטרים" והכנסת חומרים לגוף שאיננו יודעים את השפעתם לטווח ארוך… יש לכם שפה מכובסת אבל האמת צפה. פורסם כבר שפייזר עובדת על זריקה רביעית… מזעזע בעיניי לקחת ילדים טהורים ובריאים ולהכניס להם חומר לגוף שלא ברורה השפעתו, והם כלל אינם נמצאים בסיכון.
אנשים מתבלבלים, זו לא *מנה* של ויטמינים או של דובדבנים, אלא זהו ניסוי, ואף אחד כבר לא מכחיש שמדובר בניסוי.
חברה סיפרה לי שהחלה להרגיש בהרבה יותר עייפה, וכך הרבה אנשים מסביבה שקיבלו זריקה, ואחר סיפרה על התגברות רצינית של מיגרנות, באופן האי כבר לא יכולה כמעט לעבוד.

דבר נוסף שחורה לי – אנשים בכירים הקשורים לשלטון ולרפואה מתחבקים, עומדים קרוב, משוחחים ביניהם, שותים יין ביחד ומתמנגלים, בלי שום זכר למסיכות, אבל אם מגיעים לצלם אותם – הם מיד עוטים על עצמם מסיכה. אז הם חוששים מהקורונה או לא?? נראה שיש לחלקם מוסר כפול, מצד אחד להפחיד את האוכלוסיה, ומצד שני "הם" ממשיכים בחגיגות שלהם. בתמונה כאן, הלקוחה מדף הפיסבוק של ניתן הורוביץ, ניתן לראות שכולם יחדיו צמודים, ללא חשש אלא עם חיוכים. מאחוריהם בכנסת ניתן לראות אנשים נוספים ללא מסיכות. כמה ימים אחר כך, ניצן נותן לציבור הרחב הוראות ללכת עם מסיכות… אז מה נכון? עם או בלי??

לסיכום – אין ספק, כנראה שישנם סיכונים וסיכויים לכאן ולכאן, וכל אדם שיעשה את החישוב שלו, ללא אלמנטים של כפייה וטוטאליטריות.
המון בריאות לכולם.

דילוג לתוכן