מגזין אישה - איתך בכל זמן!

היהלום להקלת תחושת הנפיחות בבטן

vitamin
אחת הסיבות הקשורות למצב של נפיחות בבטן היא פגיעה באוכלוסיית החיידקים הטובים

בשיתוף סופהרב

התופעה של תחושת כבדות ונפיחות בבטן לאחר ארוחות היא נפוצה למדי, במיוחד אחרי ארוחות כבדות כמו ארוחות שבת. יחד עם זאת, מטרד זה לא חייב להיות גזרת גורל.

מחקרים מראים כי אחת הסיבות הקשורות למצב של נפיחות בבטן היא פגיעה באוכלוסיית החיידקים הטובים שחיה במעי שלנו, המוכרים גם בשם חיידקים "פרוביוטיים". נטילת תוסף פרוביוטי מספקת חיזוק חשוב לאוכלוסיית החיידקים הטובים שחיה במעי ומאפשרת להם להתמודד בצורה טובה יותר עם אתגרים כמו ארוחות כבדות ועשירות ומשפרת את פעולת העיכול ובכך גם מסייעת לתחושות כמו נפיחות וכבדות בבטן.

ביו 25 מבית סופהרב היא פורמולה פרוביוטית מתקדמת וייחודית בשוק הפרוביוטיקה בישראל להקלה על תחושת כבדות ונפיחות בבטן. ביו 25 מכילה 11 זני חיידקים פרוביוטיים במינון מוגבר של 25 מיליארד חיידקים, בכמוסה אחת בלבד. כל זני החיידקים הפרוביוטיים בפורמולה הם פטנטים שנבדקו והוכחו במחקרים כאפקטיביים לשלל פעילויות המתרחשות במערכת העיכול. החיידקים הפרוביוטיים בביו 25 הינם בעלי פטנט ייחודי הנקרא "פטנט היהלום"  ™LAB2PRO (הציפוי כפול) המעניק להם הגנה כפולה.

הציפוי הפנימי – מקנה לחיידקים הפרוביוטיים עמידות והגנה בפני החומציות הגבוהה של מיצי הקיבה, ומבטיח את הישרדותם, השתרשותם ושגשוגם במעי – אתר היעד שלהם.

הציפוי החיצוני – מגן על החיידקים מפני לחות וחום ומבטיח יציבות וחיי מדף ארוכים יותר מתהליך הייצור, האחסון ועד ההפצה.

מחירים:

 30 כמוסות ב- 152.3 ₪

60 כמוסות ב-267.2 ₪

ניתן לרכוש ברשתות הפארם, קופות החולים, בתי טבע ובתי מרקחת פרטיים

למה כדאי לקחת ויטמין סי

דילוג לתוכן