מגזין אישה - איתך בכל זמן!

איך תוכלי לדעת מהו הייעוד שלך?

אישה אופה עוגה
למצוא את הייעוד שלך גורם לסיפוק, אושר והנאה

אנשים מחפשים שנים אחר הייעוד שלהם, בעוד שלפעמים הוא נמצא ממש אצלם, רק צריך לשים לב ולגלותו

מאת: חגית רימון

מציאת הייעוד שלך בחיים עשוי לגרום לך לסיפוק ולהרגשה טובה. הידיעה הזו שאת עושה את מה "שנועדת" לעשות, את מה שגורם לך ולסביבה שלך טוב.

ייעוד לא חייב להיות משהו בומבסטי כמו לגלות תרופה חדשה או להגיע לירח. ייעוד הוא הדבר שגורם לך להרגשה נעימה, שאת מרגישה שיש לך למה לקום בבוקר…

לאדם במהלך חייו יכולים להיות מגוון ייעודים, לאו דווקא אחד. לפעמים את לא צריכה לחפש אחר הייעוד שלך, אלא זה "יבוא אלייך". כלומר את תקבלי פידבק מאנשים להמשיך במה שאת עושה, או שתרגישי בעצמך שזה עושה לך טוב.

איך את יודעת מה הייעוד שלך או מה רצוי שתעשי?

  • כאשר אנשים מתלהבים ממה שאת עושה, ומבקשים עוד מזה, סימן שאת בייעוד.
  • כאשר את מתעוררת בבוקר ואומרת לעצמך שאת חייבת כבר למצוא זמן לשיר/לנגן/לאפות עוגות/לטפל באנשים/לצייר וכיוצ"ב (סמני מה נכון עבורך) – סימן שזה הייעוד שלך.
  • כאשר את עושה דבר מה ומרגישה שמחה בלב, שלווה, אושר, סיפוק – סימן שזה הייעוד שלך.
  • ייעוד לא חייב להיות דבר או עיסוק שאת מתפרנסת ממנו או מרוויחה ממנו הרבה כסף. ייעוד יכול להיות גם להיות סבתא נפלאה לנכדים שנותנת להם חום ואהבה ועוזרת בגידולם, זה יכול להיות גם כותבת טורים מעניינים באינטרנט, שאנשים שואבים מכך כוח או מידע חשוב, וייעוד יכול להיות במגוון אפשרויות ותחומים. ונכון, ישנם אנשים שמרוויחים כסף מהייעוד שלהם, ובני המזל אף מרוויחים מכך הרבה כסף, כך שכל יום שלהם אינו יום עבודה אלא יום של הגשמת הייעוד.

אז מהו הייעוד שלך? מה גורם לך להרגיש אושר וסיפוק?

×
דילוג לתוכן