מגזין אישה - איתך בכל זמן!

המתנה שכל טבעוני ישמח לקבל

יין אדום של כרמל
חדש מיקבי כרמל –מארז של גבינות טבעוניות ויין בשיתוף המעדנייה הטבעונית טעם לחיים

­­­­­ערב גבינות ויין – הגרסה הטבעונית
חדש מיקבי כרמל –מארז של גבינות טבעוניות ויין בשיתוף המעדנייה הטבעונית "טעם לחיים"

כחלק ממהלך ארוך טווח ביקבי כרמל, בו הותאם הייצור לדרישות טבעוניות, החליטו בחברה לספק חוויה שלמה לקהל הטבעונים ולאפשר להם להנות מהשילוב המנצח של גבינות ויין

ההתחשבות בכדור הארץ, על שלל זוויותיה השונות, החל ממיחזור וכלה ביחס לבעלי חיים, הפכה בשנים האחרונות למגדלור על פיו נוהגים לא מעט מותגים. לפני כשנתיים, כחלק מאג'נדה ידידותית לסביבה שמקדמים ביקבי כרמל, הוחלט שכל יינות היקב החל מבציר 2019 יותאמו לדרישות טבעוניות, ללא שימוש במרכיבים מן החי בתהליך הזיכוך וההצללה של היין תוך שמירה על איכות וטיב היין. המהלך נובע מהכרה בצרכיהם של כלל קהל הצרכנים וקהל הטבעונים בפרט וכחלק מתהליך מתמשך של חקלאות בת קיימא.

בעקבות המעבר לייצור יינות טבעוניים וכחלק מהחיבור ההוליסטי לעולם הטבעונות, משיקים יקבי כרמל שיתוף פעולה ייחודי עם המעדנייה הטבעונית "טעם לחיים". במסגרת שיתוף הפעולה, ניתן לרכוש באתר האון ליין של המעדנייה https://www.taam-lehaim.co.il/product/7251  מארז של גבינות ויין, שיכלול בקבוק Selected קברנה סוביניון או  Selected מרלו המגיע עם שלוש גבינות מיוחדות טבעוניות: גבינת קשיו מעושנת, גבינת שקדים עם עגבניות מיובשות וסומק וקוביות גבינה בולגרית סויה

מחיר המארז – 85 ₪.   ניתן להזמין משלוח מהמעדנייה ברחוב לוינסקי בתל אביב או פשוט להגיע אליה.

כדאי לדעת – יקבי כרמל מקפידים על תהליך הייצור הטבעוני, אשר בסיומו עומדים יינות כרמל בגאווה על המדפים ומסומנים בתווית ירוקה כידידותיים לטבעוניים.

רן אסא, מנהל השיווק של  יקבי כרמל מציין: "לצד הקפדה התמידית שלנו על ייצור יינות איכותיים, אנו מאוד גאים במהלך שהובלנו בשנתיים האחרונות ובו התאמנו את כל תהליכי הייצור של היין, החל מבציר 2019, לטבעונים. במסגרת תהליך ההתאמה דאגנו לוודא כמובן שכל הספקים של החומרים המשמשים אותנו בתהליך הייצור, אכן עומדים בקריטריונים של דרישות הטבעונות. השקת המארז הייחודי של גבינות טבעוניות ויין הוא בעיני נדבך נוסף באג'נדה בה אנו מאמינים, המאפשרת גם לצרכנים הטבעוניים להנות מרגעים של שמחה, בבית ומחוצה לו".

על יקבי כרמל:

יקבי כרמל הוא היקב האהוב והמוביל בישראל מאז הקמתו לפני 138 שנים ועד היום. היקב מטפח כרמים במיטב אזורי היין בישראל, כשלצידו 108 משפחות כורמים, דבר המאפשר בחירה קפדנית של ענבים ממיטב הכרמים והחלקות שיש.

על מעדניית "טעם לחיים"

מעדנייה טבעונית פופולארית הממוקמת בשוק לוינסקי בתל אביב, בה ניתן למצוא מבחר גדול של דליקטסים טבעוניים מובחרים. כתובת: מרחביה 13, תל אביב

חוות הדעת של מגזין אישה
אני טבעונית, וכל מה שטבעוני מבורך בעיניי. ראשית, לא ידעתי שישנם יינות שאינם טבעוניים. אז טוב לדעת שהיין של כרמל הוא טבעוני. ושנית – זהו מארז שכל טבעוני ישמח לקבלו או לקנות לעצמו. הכמות של הגבינות אינה גדולה, אבל הן בהחלט מספיקות לזוג סועדים.

הגבינות מיוחדות ונתקלתי לראשונה בשני הטעמים הללו. לגבינת הקשיו המעושנת אכן יש ריח וטעם של עישון. וגבינת השקדים די מיוחדת בטעמה. האמת שאישית הן הרגישו לי עם פחות מדי שומן, שלא כמו גבינות רגילות שבדרך כלל מלאות בשומן, ואולי זה למעשה ייתרון. הגבינה הבולגרית סויה טעימה. מעניין איך הגיעו למרקם ולטעם הזה.

לגבי היין של כרמל סלקטד – זהו אחד היינות הנמכרים בארץ, והוא עונה על הציפיות הלא גדולות שיש לי מיין. אגב, מעניין אם מתישהו יכינו יינות ללא גופרית דו חמצנית. מעדיפה שהכל יהיה טבעי.

לסיכום – אם אתם מחפשים מתנה למישהו שהוא טבעוני, אני מניחה שהוא ישמח למתנה כזו. קודם כל זה מראה על תשומת לב והתחשבות בהעדפותיו, וחוץ מזה – מי לא אוהב גבינות ויין? עם קצת ירקות טריים חתוכים ליד וכמה פרוסות לחם – יש לנו ארוחה, לבית או לפיקניק, ולא רק לטבעוניים.

המייל של מדור צרכנות: hrimon@gmail.com

×
דילוג לתוכן