מגזין אישה - איתך בכל זמן!

מתי ואיך לעשות ניתוק כבלים אנרגטיים ומדוע לעתים זה לא עובד?

חשוב לשמור על איזון
איך מזהים שיש תיקון קארמתי? לא יכולים 'עם' וגם לא יכולים 'בלי'

מאת: אלכסנדרה גמקו, אבחון וטיפול בקארמה ורפואת התדרים

מתי לעשות ניתוק כבלים אנרגטיים ומדוע לעתים זה לא עובד?
בין כל אדם ואנשים אחרים שהוא בקשר איתם מתבצעים חילופי אנרגיה.
חלקיקים אנרגטיים עוברים בערוצים אנרגטיים שקיימים בנו בכיוון דו-צדדי – מבפנים החוצה ומבחוץ פנימה. לרוב כבלים אנרגטיים מתבססים על חוויה רגשית מהאינטרקציה עם אדם מסוים.
חלקנו נותנים וממלאים אנרגיה כמעט בשווה, וחלקנו מרגישים מרוקנים גם אחרי אינטרקציה נעימה מפאת הסיבה שהצד השני שלח ערוצים רבים אלינו ו'צרח' את האנרגיה שלנו. בסיטואציות של אינטרקציה קשה וחוייה רגשית לא נעימה, במצבים של פרידות, מריבות, גירושין, יחסים לא בריאים עם כעסים, מועקות, מריבות וכד' – הערוצים מתמלאים באנרגיה שלילית שפשוט מרעילה את המערכת שלנו – נפשית, מנטלית וגם פיזית.

כתוצאה מכך, לאחר פרידה לא מצליחים לשכוח, להשתחרר ולהמשיך האלה. בשני המקרים האלו מאד מומלץ לבצע ניתוק כבלים אנרגטיים מאותו אדם ולנקות את הערוצים.
ניתן לעשות זאת באופן עצמאי במדיטציה. לדמיין את הכבלים כמו כבל של מכשיר חשמלי אחד למכשיר חשמלי אחר.
לדמיין שאש סגולה ששורפת ומטהרת אותם ולשלוח אור ואהבה לצד השני.
ניתן לחזור על הפעולה מספר פעמים עד לקבלת תוצאה הרצויה ושחרור רגשי. יש הרבה חומר על זה באינטרנט עם ווריאציות שונות של מדיטציה.
ניתן לעשות זאת אצל מטפל ולבקש לחבר מחדש מהמקום נקי ובריא יותר – במקרים של ריבים בין חברים, בני זוג, הורה וילד, אחים וכד.

מקרה שלישי מתייחס לאנרגיה קארמתית המקשרת בין הצדדים. במקרה הזה ללא ניקוי קארמתי מקצועי וסגירה קארמתית לא תהיה תוצאה רצויה.
איך מזהים שיש תיקון קארמתי? לא יכולים 'עם' וגם לא יכולים 'בלי' .קשרים מורכבים מאד, לרוב עם קשיים במימוש זוגי או סיבוכים והרגשה של 'חובה להיות שם' מהלא מודע, חוויות רגשיות קיצוניות בין אחים, מול הורים או מול ילדים.
תיקונים קארמתיים לא באמת נמחקים סתם ככה, אם לא נעשית עבודת מודעות וניקוי קארמתי. כעת אנחנו בתקופה של ניקויי קארמה עוצמתיים. הכל צף למעלה ונחשף. והכי חשוב שיש כבר כלים לעבוד עם אנרגיה קארמתית גם ברמה הגבוהה ביותר נשמתית.

דילוג לתוכן