מגזין אישה - איתך בכל זמן!

מה לעשות אם חברה מאכזבת אותי?

את יכולה להרחיק את עצמך ממנה לזמן מה ולתת לעצמך מרחב לחשוב על החברות שלכן.

בקבוצת הפיסבוק "חברותחדשות וטיולי נשים" שאלה אחת הנשים – מה לעשות אם חברה מאכזבת אותי? הנה התשובה.

אני מבינה שאת מרגישה מאוכזבת מחברה שלך. זה לא קל להתמודד עם התנהגות שלא מכבדת את החברות שלכן. אני אשתדל לעזור לך למצוא דרך לטפל במצב.

יש לך כמה אפשרויות לבחור:

– את יכולה לנסות לדבר איתה באופן ישיר ולהגיד לה איך את מרגישה. תבקשי ממנה להסביר לך מה היא חושבת ומה היא רוצה מהחברות שלכן. אולי תוכלו להבין את הנקודות השונות שלכם ולמצוא פתרון שיספק את שתיכן.

– את יכולה להרחיק את עצמך ממנה לזמן מה ולתת לעצמך מרחב לחשוב על החברות שלכן. אולי תרגישי יותר טוב אם תקיימי קשרים עם חברות אחרות שמעריכות אותך יותר. אולי תגלי שאת לא רוצה להמשיך את החברות עם מישהי שמאכזבת אותך כל הזמן.

– את יכולה לחפש עצות ממישהו שאת בוטחת בו/ה, כמו חברה אחרת, משפחה או מטפל. אולי הם יוכלו לתת לך תובנות או לחלוק את הניסיון שלהם במצבים דומים. אולי הם יוכלו לתמוך בך ולעודד אותך לעשות את מה שהכי טוב לך.

אין תשובה אחידה לשאלה שלך, כי כל חברות היא שונה ומורכבת. אבל אני מקווה שהאפשרויות שהצעתי יעזרו לך להחליט מה לעשות. אני מאחלת לך הצלחה ואושר. 🙏

לסיום – כמעט כל אישה חוותה אכזבה מחברה שלה, או ממי שהיא החשיבה אותה לחברה. לפעמים ניתן לאחות את הקרע אבל לפעמים מגיעים למסקנה שכנראה החברות אינה הדדית, והגיע הזמן לחפש ולמצוא חברה חדשה…

מוזמנת לקבוצת הפיסבוק: "חברות חדשות וטיולי נשים 🌷"
https://www.facebook.com/groups/ishaisha

דילוג לתוכן