מגזין אישה - איתך בכל זמן!

היתרונות והחסרונות בטיול נשים לחו"ל

טיול נשים בקוסטה ריקה
החיים הם כאן ועכשיו, ויש לנו הזדמנויות לחוות ולהנות. שווה לפעמים לקחת חופשה מהשגרה ולגלות מקומות חדשים, בארץ וגם בחו"ל.

מאת: חגית רימון


טיול נשים לחו"ל זה משהו מיוחד. זה שונה כמובן מאשר לטייל באופן עצמאי בחו"ל ושונה מטיול בקבוצה מאורגנת מעורבת.

אז מהם היתרונות והחסרונות בטיול נשים לחו"ל?

 1. טיול מאורגן לא מתאים לכולם. יש המעדיפים לנסוע באופן עצמאי, עם חברה או בן/בת זוג, ולא להיות תלויים במסלולים ובלו"ז של קבוצה שלמה. אבל לא לכולם יש עם מי לנסוע לחו"ל, ולא כולם מעוניינים או יכולים לטייל לבד בחו"ל. לכן טיול מאורגן לחו"ל יכול להיות אופציה טובה.
 2. טיול מאורגן בקבוצה הפתוחה לכולם עלול להיות בקבוצה גדולה, אין לך שליטה על כמות המשתתפים. ישנם טיולים מאורגנים עם 30-40 משתתפים. הם כמובן יכולים להיות טובים ומהנים, אבל זה לא מתאים לכל אחד. כמו כן, כשהטיול פתוח לכולם – גברים, נשים וילדים, זה נותן אופי שונה לקבוצה ולטיול. בדרך כלל מגיעים לטיולים המאורגנים הרגילים משפחות או בני זוג, וזה כמובן שונה מאשר לטייל רק עם נשים.
 3. בדרך כלל טיולי נשים לחו"ל הם בקבוצה קטנה יותר מאשר טיולים מאורגנים רגילים. למשל הטיול שלנו לקוסטה ריקה הוא עד כ-20 נשים, וכך אין הרגשה של המוניות כמו בטיולים מאורגנים רגילים.
 4. בטיול נשים ישנה גם אפשרות לפגוש ולהכיר חברות חדשות. בטיול הקודם שארגנו לקוסטה ריקה, ביחד עם דיזנהויז, חלק ממשתתפות הקבוצה הן חברות עד היום, ומטיילות ביחד בארץ ובחו"ל. נשים רבות בגילאי 40 פלוס, כאשר נהיה להן יותר זמן חופשי, מחפשות חברות חדשות. לצאת לטיול נשים זו הזדמנות נהדרת להכיר חברה או חברות חדשות, כי נמצאים עם המשתתפות ימים מלאים, וזה יוצר שיחות מעניינות, קירבה והיכרות אישית.
 5. זה משהו אחר לנסוע לחו"ל עם קבוצת נשים, מאשר עם קבוצה מעורבת. נוצרות יותר שיחות אישיות ואופי הטיול הוא שונה. אין גם מתח רומנטי באוויר, אלא בעיקר הרגשה של אחווה נשית. כמובן שיכולות לצוץ מחלוקות, ויש נשים שפחות נסתדר איתן, אבל באופן כללי החוויה היא יותר מעצימה ומעניינת. בטיול הקודם שעשינו לקוסטה ריקה נשים חלקו ביניהן עניינים אישיים, התייעצו האחת עם השנייה והרגישו מועצמות. חזרנו לארץ מהטיול קצת אחרת… יותר חזקות, יותר מפוקסות על החיים ויותר מבינות שהחיים הם עכשיו, ושווה לחיות אותן ולהגשים את החלומות שלנו.
 6. לטייל בחו"ל באופן עצמאי זה גם נפלא, אבל כמובן שיש אופי שונה לטיול כשנוסעים עם בן זוג לעומת נסיעה עם קבוצת נשים. כמו כן, כאשר נוסעים עם קבוצה בטיול מאורגן יכולים להגיע ליותר מקומות יפים, לא צריך לנהוג או לחפש תחבורה ציבורית אלא יש אוטובוס צמוד שמביא ולוקח וזה יותר מפנק. בטיול שלנו לקוסטה ריקה יש גם מדריך מקומי מנוסה שלוקח אותנו למקומות הכי יפים בקוסטה ריקה, כולל פעילויות אדוונצ'ר, והאווירה בטיול היא של טיול מפנק. לוקחים אותנו, מחזירים אותנו, מסבירים לנו, דרגת הקושי היא קלה, נהנים מאוכל טעים של המקום ומאחוות נשים.
 7. לסיכום, החיים הם כאן ועכשיו, ויש לנו הזדמנויות לחוות ולהנות. שווה לפעמים לקחת חופשה מהשגרה ולגלות מקומות חדשים, בארץ וגם בחו"ל. אז אם זה מדבר אלייך, ויש לך פנטזיה לטייל בקוסטה ריקה, שהיא מדינה יפהפיה, יש לנו טיול מהמם במאי 2022, טיולים מהבוקר עד הערב, נוף מדהים, אוטובוס צמוד, מדריך מעולה באנגלית קלה, יום של פעילויות אדוונצ'ר מדהימות (מי שלא תרצה, תטייל ביער…), חצי פנסיון… יאללה תקראו את מסלול הטיול וכל הפרטים ואם זה מתאים צרו קשר להרשמה.

  להגשים פנטזיה – טיול נשים בקוסטה ריקה!!

  לכל שאלה/בירור/הרשמה התקשרי/כיתבי ל 050-5975684
דילוג לתוכן