מגזין אישה - איתך בכל זמן!

ברא צמחים יצרנית תוספי התזונה הגדולה בישראל פותחת שני סניפים חדשים

ברא צמחים
שרון קוצר, מייסד "ברא צמחים" והרבליסט קליני ומנהל מחקר ופיתוח בחברה: "הקורונה הגבירה אף יותר את המודעות לשימוש בצמחי מרפא כמסייעים לחיזוק הגוף במצבים בריאותיים שונים בחיים"

צילום: יפעת קירשנבאום
בשיתוף ברא צמחים

חברת "ברא צמחים" מתרחבת ומשיקה שני סניפים נוספים – במודיעין ובגבעתיים, שיצטרפו לששת סניפי החברה הפרוסים כבר כיום ברחבי הארץ, וממוקמים ביוקנעם, נהריה, סכנין, גדרה, כפר סבא ותל אביב. סניפי החברה החדשים יפתחו בקניוני עזריאלי, בערים גבעתיים ומודיעין.
בקליניקה הטיפולית ניתן יהיה לתאם פגישות אבחון, ייעוץ וטיפול על פי מבחר גישות, ביניהן רפואה סינית, טיפול בצמחי מרפא ונטורופתיה. עוד תציע הקליניקה פגישת אבחון וייעוץ ייעודית בנושאי פריון ורפלקסולוגיה.

בין מוצרי הדגל של המותג ניתן למצוא את סדרת הכורכומין, הכוללת את מוצרי כורכומין מובייל, כורכומין אפקט וכורכומין אקסטרה, המיועדים למתאמנים חובבים ומקצועיים כאחד, וכן עשויים לספק מענה גם לציבור הרחב הסובל מבעיות פרקים, בגילאי 40-50+, בדומה לספורטאים.

מוצר לדוגמא – ויטמין C לא חומצי בשילוב תמציות צמחים

ויטמין C של ברא מסדרת הוויטמינים והמינרלים, מכיל 500 מ”ג ויטמין C, בשילוב נוגדי חמצון ותמציות צמחים. הרכיבים הצמחיים מוסיפים מגוון טבעי של רכיבים המקיימים ביניהם יחסי גומלין שמגביר את עוצמת התכשיר.

ויטמין C, ברא צמחים

ויטמין C הינו ויטמין מסיס במים, אשר יש לצרוך אותו במזון או כתוסף שכן הגוף אינו יודע לייצרו. הוויטמין משתתף בלמעלה מ-300 תהליכים ביולוגיים שונים בגוף. פעילותו החיונית ביותר של ויטמין C בגוף היא זו של נוגד חמצון.  ולכן יש לו תפקיד מרכזי בתהליכי בריאות וחולי. הגוף אינו אוגר ויטמין C בכמות מספקת, ונדרשת צריכה נאותה מהמזון או תיסוף למניעת מחסור.

שרון קוצר, מייסד "ברא צמחים" והרבליסט קליני ומנהל מחקר ופיתוח בחברה: "הקורונה הגבירה אף יותר את המודעות לשימוש בצמחי מרפא כמסייעים לחיזוק הגוף במצבים בריאותיים שונים בחיים, ואנו שמחים להרחיב את הנגישות של המוצרים שפיתחנו גם ללקוחות באזורים אלו".

חברת "ברא צמחים" היא יצרנית כחול-לבן, המשלבת בין ידע קליני רחב, מקצועיות, חומרי גלם איכותיים וטכנולוגיות ייצור מתקדמות, המאפשרים לה לפתח ולייצר שורה ארוכה של מוצרים על טהרת הצומח. החברה מאמינה בהשקעה ממוקדת, באיכות ובמצוינות לאורך כל הדרך, כך שהמוצר שיקבל הלקוח יהיה השילוב המנצח של חומרי גלם איכותיים עם ידע מקצועי והרבה אהבה.

×
דילוג לתוכן