מגזין אישה - איתך בכל זמן!

ראש הממשלה ממליץ לא לטוס לחו"ל, ואישתו מצפצפת

חורף באירופה
יש נגיף משתולל ברחובות!! בעלך אמר לנו להיזהר ולבטל חופשות, אז כיצד זה שהוא מוכן לסכן את אישתו וילדיו הזכים??

מאת: חגית רימון 4/12/2021

לפני כמה ימים הוזהר עם ישראל מהוריאנט החדש שתוקף אותם מהר – האומיקרון. ליידע כללי, אם בעבר תהינו מאיפה הם ממציאים את השמות ל"וריאנטים" אז הנה התשובה – אומיקרון היא האות החמש עשרה באלפבית היווני. לפני כן היה לנו גם את זן הדלתא, שהינו האות הרביעית באלפבית היווני, ואני מניחה שכאשר חליתי בקורונה, זה היה בזן הזה. אגב יש הרבה אותיות באלפבית היווני, אז… טוב אני לוקחת נשימה עמוקה להירגע.

בכל אופן, מי שנותן את השמות לכל זן (וריאנט) וזן הוא ארגון הבריאות העולמי. האמת שעד לעניין הקורונה לא שמעתי יותר מידי על הארגון הזה, ומתברר שארגון הבריאות העולמי (WHO – World Health Organization) הוא אחת מהסוכנויות של האומות המאוחדות ותחום עיסוקו הוא בריאות הציבור.

כנראה שהעומדים בראשו הרגישו לפני שנתיים שנפלה בידם הזדמנות גדולה להרגיש ולהיות משמעותיים. כי עד היום, לא ראיתי שהאו"ם או איזשהו ארגון מתוכו דאג כל כך לאוכלוסיות הרעבים בעולם, או לנשים בכל מיני מדינות, שהגברים מתעללים בהן על בסיס יומיומי ופוגעים בהן כשבא להם, ולא מגינים על ילדים שמנצלים אותם לצורכי עבודה ומין.

כידוע, לפני כמה ימים התגלה זן האומיקרון בעובדת זרה שהגיעה לארץ, שהייתה מחוסנת בשלושה חיסונים מכף רגל עד ראש. קודם כל עלתה בי השאלה איך עלו על זה שיש לה את הזן הזה? כי הרי הבדיקות בכניסה לארץ הן בדיקות רגילות של PCR. היה קצת מצחיק הדיווח על האישה ש"ברחה" לאילת וכל המדינה והשב"כ אחריה, רק כי הצטננה קלות, אם בכלל.

ואז מצאו עוד כמה מחוסנים שקיבלו את האומיקרון כמתנת חנוכה, וראש הממשלה נדבק בהיסטריה כללית וצעק עליכם ללכת לחסן את עצמכם ואת הילדים שלכם והמליץ לכם להישאר בבית נעולים ולא חלילה להנות בחנוכה בחו"ל או לראות את חגיגות הכריסמס בחו"ל. לדעתי הוא פשוט דאג לכם כי ממש קר באירופה!

עמישראל נכנס לפניקה מהזן החדש, ועשרות אלפי אנשים ביטלו חופשות.
איזה שכרון כוח זה להחליט על מדינה שלימה מתי האזרחים יטוסו ולאן הם יטוסו ומה הם ירגישו, ומתי הם ירגישו פניקה ומתי מותר להם להירגע…

ישנה קבוצת אנשים שמחליטה עלינו בכל יום איך נרגיש. היום נרגיש בלחץ? נחשוש שהאומיקרון לא ייכנס לכיתות וידביק את הילדים בנזלת מצויה של חורף? וכמה ימים אחר כך בנט משחרר צפירת הרגעה – היום אנחנו שולטים בנגיף, הכנסנו אותו לחדר ואתם בטוחים.

בקיצור, בעוד שמיסטר בנט וצוות מרעיו חוגגים להם בכל מיני אירועים גדולים בלי שום מסיכה עליהם, אותנו הם מפחידים כל הזמן לענוד מסיכה. יש העונדים אותה על הסנטר, ויש העונדים אותה כמו צמיד יפה ליד. אז בעוד הם טסים וחוזרים מחו"ל, לעמישראל הם מכניסים בהלה: "תישארו בבית ותפחדו".

ובעוד בני ישראל אכן נכנסים לפניקה מזאתי שברחה לאילת ומי יודע לאן היא פיזרה את הנגיף שלה, גברת גילת בנט, שהיא במקרה אשת ראש הממשלה שבנס יותר גדול מנס חנוכה הצליח להגיע לתפקיד שלו – אז הגברת לוקחת את ילדיה וטסה איתם לחופשה בחו"ל.

אבל יש נגיף משתולל ברחובות!! בעלך אמר לנו להיזהר ולבטל חופשות, אז כיצד זה שהוא מוכן לסכן את אישתו וילדיו הזכים??

האם הוא לא אוהב אתכם מספיק? או שהפניקה שהוא וחבריו הפרייסלסים מייצרים הם פייק ניוז – ויש דין אחד לבכירי המדינה, אלה שנוסעים ומטיילים ונהנים מהחיים כאילו כלום לא קרה, ודין אחד לנו, שיש לנו חובת ענידת מסיכה (משומשת או חדשה? מסכן כדור הארץ עם כל המסיכות שנזרקות מידי יום) ורבים איתנו אחוזי פחד וחשש.

מקומם אותי מאוד העניין הזה שיש שדרת מורמים מעם – תראו את התמונות מהאירועים של הפוליטיקאים – הם מתחבקים בסחבקיות זה עם זה וזה עם זו, אין שום מסיכה בסביבה ורק לצורך הצילומים הם שמים מסיכה לשתי שניות ומורידים אותה. איך הם לא מתביישים לעשות צחוק מאיתנו? מדוע הם לא מקיימים את ההנחיות של עצמם??

אגב לפני כמה חודשים צפיתי בנטפליקס בסדרת נשים חמודה ששמה "מחזיקות מעמד" (מתי עונה שנייה?? אנא ספרו לי). באחד הפרקים, אחת הגיבורות שהיא שפית, מאבדת את חוש הריח. בהתחלה היא נכנסת ללחץ, כי היא הרי שפית וחייבת להריח, אבל אחרי כמה ימים חוזר לה חוש הריח ואומרים לה שזו פשוט שפעת. אז ביני לביני נדהמתי מכך שפעם הייתה מחלה שקראו לה שפעת ואשר במהלכה אנשים לפעמים איבדו את חוש הריח לפרק זמן!

טוב, אז לא בא לי לדבר יותר על הקורונה אלא טוב שנזכרתי בסדרה הזו בנטפליקס ועדיף לסיים במשהו מתוק, אז ממליצה לכם על "מחזיקות מעמד" (2021). ארבע נשים – שפית, אם יחידנית, יורשת עשירה ואישה מובטלת – מתמודדות עם קריירה, אהבה ומשבר אמצע החיים בלוס אנג'לס, קצת לפני פרוץ מגפת הקורונה. זוהי סדרת דרמה קומית שנכתבה ובוימה על ידי התסריטאית המועמדת לאוסקר ז'ולי דלפי, שגם מככבת בה לצד אליזבת שו ושרה ג'ונס.

דילוג לתוכן