מגזין אישה - איתך בכל זמן!

מזון חדש לכלבים רגישים, עשיר בחלבון ללא דגנים

אוכל לכלבים

מזון חדש עשיר בחלבון ללא דגנים מיטיב עם מערכת העיכול של כלבים רגישים

יותר ויותר מומחים בתחום תזונת הכלבים טוענים שעל מנת להבין מהו המזון הטוב ביותר בעבור הכלבים שלנו עלינו לחזור לאבותיהם הזאבים. סדרה חדשה מציעה מזון ללא דגנים לכלבים, המתאים למערכת העיכול שלו

מאחר ואביו הביולוגי של הכלב – הזאב הוא חיית טרף שניזונה מתפריט עשיר בחלבון ללא חיטה או דגנים אחרים, גם מערכת העיכול של כלבים בנויה באופן שאיננו תומך בפירוק דגנים. עם ייצור המוני של מזון לחיות מחמד חיפשו חברות מסחריות דרכים להוזיל בעלויות המזון ועשו זאת על ידי שילוב מוצרים מבוססי דגנים כמו תירס וחיטה במזונות הכלבים, וכך הפכו הדגנים לחלק מתזונתם של כלבים, אך בשל מערכת העיכול הייחודית שלהם כלבים רבים מתקשים לעכל דגנים, דבר שעשוי להוביל למחלות במערכת העיכול, דלקות, פריחות ובעיות בריאותיות אחרות. 

סדרת "לייף סטייל" (Life-Style) החדשה של מותג הפרמיום Nature-Protection מציעה מזון ללא דגנים (Grain-Free) ונטול גלוטן, ללא חומרי טעם וריח מלאכותיים לכלבים. סדרת המזון ללא דגנים מאפשרת עיכול נוח וקל גם לכלבים עם רגישויות במערכת העיכול. המזונות על בסיס בשר טלה, עוף, דג לבן, סלמון בלבד, או סלמון משולב עם דגי קריל לכלבים קטנים או לגורים. 

מחירים: החל מ-79 ועד -349 שח'

את מוצרי Nature Protection ניתן להשיג ב Pet-Best, ובחנויות המובחרות למזון וציוד לחיות המחמד.

באתר: www.petbest.co.il (משלוחים חינם לכל הארץ, בהתאם לאזורי חלוקה)

×
דילוג לתוכן